czyli blog sporadyczny, zazwyczaj z lekkim poślizgiem... o moich dzieciach, siatkówce i sprawach różnych...
Blog > Komentarze do wpisu

niemożliwy tie-break czyli Anna Podolec show

Oglądam siatkówkę od nie wiadomo kiedy i wiele już widziałem, ale pewien jestem, że wiele jeszcze mnie zaskoczy. A w kobiecej odmianie to na pewno.

Nie mogłem oglądać całego meczu dzisiejszego meczu, ale wróciłem na najlepsze momenty - końcówkę czwartego seta i fantastyczny tie-break, w którym Anna Podolec dała się we znaki drużynie niemieckiej (na marginesie to też rzadko się zdarza, bo najczęściej nie widzę dobrych fragmentów a jak włączam TV to nasi grają gorzej :) ).

Anna Podolec serwuje w meczu Polska Niemcy podczas turnieju w Halle

Taka seria dobrych zagrywek, kilka bezpośrednich punktów (i asy serwisowe) to w tie-breakach rzadkość. Komentatorzy Eurosportu (zwłaszcza Jacek Laskowski) gotowali się z podniecenia, co nie może dziwić bo to emocjonujące było. Na szczęście Polki zachowały zimną krew do końca i wygrały 3:2.

A fantastyczną serię Ani można obejrzeć na tym wideo:

Jak to jest, że bardzo dobrze grający w Izmirze polscy siatkarze nie wygrywali meczów w których przeważali, a polskie siatkarki w Halle wygrywają te, w których grają przeciętnie (słabo w ataku, słabo...) ?

Czyżby rachunek sprawiedliwości losu musiał wychodzić na zero?

Najwyraźniej tak, bo dziewczyny "odbijają" zawiedzione emocje kibiców po turnieju panów.
Oby tak do udanego niedzielnego finału!
środa, 16 stycznia 2008, sgk

Polecane wpisy

  • przed polsko-włoskim ćwierćfinałem

    Nie jest niczym nowym, że brakuje mi czasu aby opisać trochę wrażeń z olimpijskich rozgrywek, zwłaszcza siatkarskich. Bo oglądanie, czytanie i bycie na bieżąco

  • smutek po radości - Agata Mróz

    Kilka dni temu była radość z awansu siatkarzy i siatkarek na Olimpiadę . Dziś smutek z powodu nieoczekiwanej śmierci Agaty Mróz , siatkarki, reprezentantki, zdo

  • polska siatkówka będzie na Olimpiadzie 2008 !

    Przed dzisiejszym meczem siatkarzy miałem dużo obaw, czy uda się go wygrać i awansować na Igrzyska. Wszystko przez przedziwną wpadkę z ubiegłego tygodnia , kied

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
harry122
2008/01/19 21:49:10
Dzieki za link do laloli dzięki temu obejrzałem sobie meczyk na żywo :)))
-
sgk
2008/01/19 22:03:37
Nie ma sprawy.
Okazało się, że transmisja była jednak na Eurosporcie - lobby polskich kibiców musiało chyba skutecznie wywrzeć presję :)

ostatnie komentarze...
Od 2004 :)